Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Як відомо, 18 вересня 2021 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Загальна ідея акції: привернути увагу населення до забруднення довкілля відходами та закликати до активних дій.


Працівники Черкаського управління Державної екологічної інспекції Центрального округу також охоче долучилися до даної акції та вийшли на прибирання Дахнівського пляжу та причалу.

   

   


  


 «Ми очистили землю від сміття, яке забруднювало навколишнє середовище біля річки Дніпро, яка являється найбільшою та найважливішою річковою артерією України. Найголовніша ідея – не тільки не смітити, але максимально розвантажувати сміттєзвалища й не утворювати їх, бути відповідальними споживачами й громадянами.

Проведення таких акцій, має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

Дбайте про природу і вона подбає про Вас.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці