Керівництво

Керівництво Державної екологічної інспекції Центрального округу

Осипенко Вадим Георгійович - начальник Державної екологічної інспекції Центрального округу


Біографічна довідка

Осипенко Вадим Георгійович народився 15 квітня 1985 року в селі Троїцьке Любашівського району Одеської області.

У 2003 році завершив Троїцьку загальноосвітню школу I-III cтупенів Любашівського району Одеської області. Нагороджений золотою медаллю «За особливі успіхи в навчанні». 

Продовжив навчатися в Одеській національній академії харчових технологій, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Екологія на охорона навколишнього середовища» та здобув кваліфікацію магістра з екології та охорони навколишнього середовища (диплом з відзнакою).

У 2007 році пройшов військову підготовку при Одеському інституті сухопутних військ, військове звання — молодший лейтенант. 

У 2009 році навчався в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З жовтня 2008 року по лютий 2009 року — працював в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Одеській області на різних посадах: головний спеціаліст відділу регулювання, використання біоресурсів, заповідної справи та формування екології, завідуючий Північно-Західним сектором державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області, головний спеціаліст відділу державної екологічної експертизи земельних ресурсів.

З лютого 2015 року по травень 2015 року — директор приватного підприємства «Центр екологічної безпеки». 

З червня 2015 року по вересень 2016 року — директор товариства з обмеженою відповідальністю.

З лютого 2017 року по липень 2018 року — керівник Державної екологічної інспекції в Полтавській області, Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області.

З липня 2018 року по теперішній час - начальник Державної екологічної інспекції Центрального округу


Поліщук Сергій Анатолійович - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу


Біографічна довідка

Поліщук Сергій Анатолійович народився 04 вересня 1976 року.

У 2001 році завершив Уманський державний педагогічний університет за спеціальністю "Фінанси" та отримав кваліфікацію економіста, а у 2016 році - Інститут державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", здобув кваліфікацію магістра державного управління

Прийняв присягу державного службовця 13.10.2005

З липня 2005 року по жовтень 2010 року працював у Миргородській ОДПІ Полтавської області заступником начальника управління

З липня 2013 року по травень 2014 року - головний спеціаліст, заступник директора Департаменту, директор Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків та фінансових послуг

З липня 2014 року по липень 2018 року - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області 

З липня 2018 року по теперішній час - Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення