Керівництво

Поліщук Сергій Анатолійович – перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу, виконуючий обовязки начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу.


Біографічна довідка

Народився 04 вересня 1976 року у селі Кобринова Гребля Тальнівського району Черкаської області.

Освіта

У 2001 році закінчив Уманський державний педагогічний університет та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація - економіст. У 2016 році – завершив навчання в Інституті державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув ступінь магістра державного управління.

Має 4 ранг державного службовця.

Кар'єра

Працює на державній службі з 2001 року.

Упродовж 2001-2013 р.р. працював на керівних посадах державної податкової служби, зокрема,  Управління податкової міліції ДПА в Черкаській області, Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, Миргородська ОДПІ Полтавської області.

З 2013 до 2014 р.р.  обіймав керівні посади у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків та фінансових послуг.

З травня 2014 року по жовтень 2016 року працював на посаді першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

З жовтня 2016 року по липень 2018 очолював Державну екологічну інспекцію у Черкаській області.

З липня 2018 року призначений на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення