Незважаючи на подану апеляцію, порушнику доведеться сплатити збитки за вбитого оленя!!!

Затриманого на гарячому екологічними інспекторами та поліцейськими браконьєра, судові інстанції визнали винним та зобов'язали сплатити збитки в розмірі 60 тис.грн.

За повідомленням прес-служби Канівського міськрайонного суду https://kn.ck.court.gov.ua/sud2308/pres-centr/news/1146215/ набрала законної сили постанова Канівського міськрайонного суду за ч. 2 ст. 85 КУпАП а саме: порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами).

Так, в ніч з 21 на 22 грудня 2020 року 49 річний громадянин міста Канева з човна біля села Пекарі Канівського району, здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час забороненими знаряддями, а саме карабіном з глушником.


Правопорушник свою вину у скоєному не визнав, а зазначив, що перевіряв прилад нічного бачення, а оленя знайшов вже мертвого. Але з показів свідків суду стало відомо, що правопорушник застрелив оленя на острові, завантажив у човен та перевіз до автомобіля, який знаходився на березі біля села Пекарі, де був затриманий працівниками екологічної інспекції та поліції зі зброєю, приладом нічного бачення та тушкою оленя.


Суд, дану особу, визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 85 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700,00 грн. з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення – карабіну, пристрою нічного бачення, глушника та стягнув збитки в сумі 60000 грн. на користь держави.

«Мисливець» не погодився із рішенням Канівського міськрайонного суду та оскаржив у апеляційній інстанції.

Черкаський апеляційний суд дане рішення залишив в законній силі.

За повідомленням прес-служби суду

https://kn.ck.court.gov.ua/sud2308/pres-centr/news/1146215/

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці