На Кременчуцькому водосховищі “замаскований під промисел”» незаконний вилов риби може «потягнути» після закінчення підрахунків на 1,5 млн. грн.

09.09.2021 року під час проведення природоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поліцейськими водного патруля Управління патрульної поліції в Полтавській області спільно з  працівниками Черкаського Управління Держекоінспекції  Центрального округу виявлено факт браконьєрства вчинений місцевими рибалками, під час промислового вилову водних живих біоресурсів.


Так, поблизу селища міського типу Градизьк Полтавської області виявлено риболовецький сейнер одного з місцевих рибодобувних підприємств, який здійснював промисловий лов забороненими знаряддями лову, а саме: 6 мисинових сіток (3 лави) кроком вічка 50*50 мм та 55*55 загальною довжиною 390 м.


В ході огляду судна, виявлено свіжовиловлену рибу видів судак та лящ, а також заборонену на даний час для вилову рибу синець. Загальна вага близько 400 кг.

 

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Градизького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, з метою встановлення обставин правопорушення. В подальшому працівники Інспекції залучені слідчим до огляду місця події.


На даний час матеріали готуються для направлення до органів рибоохорони для проведення розрахунку збитків завданих рибному господарству відповідно до затвердженої Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству, внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних живих ресурсів. Під час попереднього підрахунку завдана шкода склала близько 1,5 млн. грн.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби, слідчим внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування.

В подальшому риба передається на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці