Тривають перевірки підприємств-забруднювачів водних ресурсів

На виконання Доручення Прем’єр-Міністра України  та Доручення Державної екологічної інспекції України Державною екологічною інспекцією Центрального округу проводяться перевірки трьох підприємств, які увійшли до переліку підприємств-забруднювачів  водних об’єктів України.

Станом на 04.10.2021 року вже складено три протоколи за статтями 59 ч.2, 60, 61 КУпАП та проведено відбір про в 5 місцях випусків зворотних вод на 10 контрольних створах. Проводиться виконання вимірювань.

Загалом,  Інспекцією буде перевірено 24 суб’єкта господарювання, а саме на території Полтавської області – 10 та Черкаської області – 14 підприємств,  які здійснюють скид до водних об’єктів з перевищенням встановлених нормативів ГДС.

За результатами проведених перевірок, у разі виявлення порушень, здійснюватиметься розрахунок розміру збитків завданих водним об’єктам Полісся, для добровільної сплати завданої шкоди виставлятимуться  претензії відповідним суб’єктам господарювання, а також будуть надіслані вимоги до органів місцевого самоврядування, щодо розроблення програм по будівництву нових або реконструкції  існуючих очисних споруд з метою покращення якості їх роботи та збереження навколишнього природного середовища. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці