В Будапешті (Угорщина) завершився 27-й розіграш Кубка світу з кікбоксингу WAKO. Традиційний щорічний турнір завжди збирає велику кількість охочих, не став виключенням і цей рік: понад 1700 учасників з 39 країн. Для збірної України він став дещо неочікуваним, наші спортсмени виступили дуже успішно і посіли третє загальнокомандне місце. І це при тому, що в Україні триває війна.
П'ять черкаських кікбоксерів здобули медалі Кубка світу. Серед них і наш колега, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу Іван Ткаченко.
![](https://centrreg.dei.gov.ua/files/1654581094/%D0%92%D0%B0%D0%BD%D1%8F1.jpg)
![](https://centrreg.dei.gov.ua/files/1654581134/%D0%92%D0%B0%D0%BD%D1%8F2.jpg)