Наловив на 38 тисяч гривень: на Черкащині чоловік порушив правила рибальства

Днями працівниками Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області на виконання плану заходів державного екологічного нагляду (контролю) у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів у 2023 році на території Черкаської області, спільно з інспекторами роти з обслуговування водних обʼєктів Управління патрульної поліції в Черкаській області, відпрацьовуючи територію р. Вільшанка в адміністративних межах с. Лозівок було виявлено порушника, який здійснював незаконний вилов водних живих біоресурсів за допомогою сітки мисинової (у кількості 1 шт.) загальною довжиною 100 м.

Під час огляду виявлено свіжовиловлену рибу видів: карась сріблястий – 1 шт., лящ – 3 шт. та синець – 20 шт.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для встановлення обставин вчинення правопорушення. Заборонені знаряддя лову та рибу вилучено.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

Обрахована сума збитків завданих рибному господарству становить   38148 тис. грн.